Smart TV kurulum sayfasında anlatılan uygulamalar yayından bağımsız olarak genel olarak kullanılan bizimle alakası olmayan uygulamalardır. 

Smart TV lerde kullanılan uygulamalarda son dönemde sorunlar yaşanabilmektedir.

En az sorunla daha sağlıklı olarak yayınları izlemek için tavsiyemiz Android TV Box cihazları üzerinden izlemeniz olacaktır.

IPTV SMARTERS PRO UYGULAMASI İLE İZLEME ***ÜCRETSİZ UYGULAMA

Uygulama mağazasından cihazınıza uygulamayı yükleyip açtığınızda sizden kullanıcı bilgileri ve URL isteyen ekran gelecektir. Bilgilerinizi ve bu uygulama için özel olarak kullanılan URL adresini whatsapp hattımızdan ulaşarak isteyebilirsiniz.

SMARTONE UYGULAMASI İLE İZLEME ***UYGULAMA ÜCRETLİ OLUP SİZE VERDİĞİ TEST PERİYODU BİTİNCE SATIN ALMANIZ GEREKİR ***

Uygulamayı cihazına yükleyin. Bilgisayar yada telefonunuzdan  https://smartone-iptv.com/plugin/smart_one/main_generate  sayfasına gidin.  Açılan sayfa da “TV MAC" bölümüne TV de Uygulamanın ana ekranında size vereceği MAC adresini “Playlist Name"  bölümüne Forzaiptv ve “Playlist M3u" bölümüne bizden aldığınız yayın m3u linkiniz olacak şekilde doldurup “Generate Smart Key" butonuna basın yayınınız yüklenecektir. Cihazınızda uygulamayı kapatıp açınca kanal listeniz gelecektir.

QUZU TV UYGULAMASI İLE İZLEME ***UYGULAMA ÜCRETLİ OLUP SİZE VERDİĞİ TEST PERİYODU BİTİNCE SATIN ALMANIZ GEREKİR ***

Uygulamayı cihazına yükleyin. Size vereceği MAC ID adresini ve bizden aldığınız yayın m3u linkinizi (URL) https://quzu.tv/my-list sayfasında gerekli yerlere girip Save Online kutucuğunu işaretleyerek SEND butonuna basın yayınınız yüklenecektir. Cihazınızda uygulamayı kapatıp açınca kanal listeniz gelecektir.

BAYTV UYGULAMASI İLE İZLEME ***UYGULAMA ÜCRETLİ OLUP SİZE VERDİĞİ TEST PERİYODU BİTİNCE SATIN ALMANIZ GEREKİR ***

Uygulamayı cihazına yükleyin. Size vereceği MAC  adresini ve bizden aldığınız yayın m3u linkinizi (URL) https://cms.bayip.tv/ sayfasında gerekli yerlere girip  ADD MORE PLAYLİST butonuna basın yayınınız yüklenecektir. Playlist Name kısmına Forzaiptv yazabilirsiniz. Cihazınızda uygulamayı kapatıp açınca kanal listeniz gelecektir.

ELK PLAYER UYGULAMASI İLE İZLEME ***UYGULAMA ÜCRETLİ OLUP SİZE VERDİĞİ TEST PERİYODU BİTİNCE SATIN ALMANIZ GEREKİR ***

Uygulamayı cihazına yükleyin. Size vereceği MAC  adresini https://www.elkplayer.com/list sayfasında  UPLOAD PLAYLİST bölümüne yazıp ADD LİST butonuna basın açılan kutucuğa bizden aldığınız yayın m3u linkinizi (URL)  girip  UPLOAD PLAYLİST butonuna basın yayınınız yüklenecektir. Cihazınızda uygulamayı kapatıp açınca kanal listeniz gelecektir.

SS IPTV UYGULAMASI İLE İZLEME (SADECE SMART PAKET)

Uygulamayı cihazına yükleyin. Uygulamayı açınca sağ üst kısımda dişli şeklindeki ayarlar menüsünü açın. Açılan sayfada get code (kod al) butonuna basın size bir kod verecek. Tv de bu kod sayfasını kapatmadan bilgisayar yada telefonunuzdan  http://ss-iptv.com/en/users/playlist

sayfasına giderekek TV den aldığınız kodu yazıp “Add Device" (cihaz ekle) butonuna basarak giriş yapın.

Açılan sayfada “External Playlist" (Harici Çalma Listeleri ) bölümünü seçip “ADD ITEM"  (öğe eklemek) butonuna basın.

Açılan sayfada “Dısplayed Name" ( görüntülenen isim) satırına ForzaTV

“Source" (kaynak) satırına m3u linkinizi yazıp Ok (tamam) butonuna basın.

ForzaTV başlığı altında linkinizi sayfaya ekleyecektir bu sayfadayken “SAVE" (kayıt etmek) butonuna basıp kaydedin.

TV de uygulamayı kapatıp açın ForzaTV klasörünü göreceksiniz bu klaöre giriş yaparak yayınları izleyebilirsiniz.

SMART IPTV UYGULAMASI İLE İZLEME (SADECE SMART PAKET)

Uygulamayı cihazına yükleyin.

Bilgisayar ya da telefonundan bu siteyi açın http://siptv.eu/mylist/ Uygulamanın size vereceği mac adresini ve m3u linkinizi resimdeki yerlere yazıp recaptcha (robot değilim) doğrulamasını da yaparak  “SEND" (göndermek butonuna basın

TV de uygulamayı kapatıp açtığınızda listeniz gelecektir.

XCIPTV PLAYER UYGULAMASI İLE İZLEME ***UYGULAMA ÜCRETLİ OLUP SİZE VERDİĞİ TEST PERİYODU BİTİNCE SATIN ALMANIZ GEREKİR ***

Uygulamayı Televizyonunuza yükleyin. Bilgisayar yada telefonunuzdan https://xcip.tv/admin/index/ZGV2aWNl  sayfasına gidin.  Açılan sayfa da “DEVICE ID " ve “ACTIVATION CODE" bölümlerine TV de Uygulamanın ana ekranında size vereceği Device ID ve Device Key böümlerini yazın. Captcha doğrulamasını da yaparak Sign İn diyerek giriş yapın.

Açılan sayfa da en soldaki +Add Playlist seçeneğine basın;

Açılan sayfada  “Playlist Name"  bölümüne ForzaTV ve “URL" bölümüne bizden aldığınız yayın m3u linkiniz olacak şekilde doldurup “SAVE" butonuna basın. Sayfada Playlist bölümüne linkinizin geldiğini göreceksiniz. Televizyonunuzda Reload tuşuna basıp ya da uygulamayı kapatıp açınca kanal listeniz gelecektir.

Translate »
WhatsApp chat